שם
דואר אלקטרוני
התרשמות כללית מהאתר
התמצאות וניווט
עיצוב ונראות
על מה תשמח לקרוא עוד

10-09-2012

מפעלי ים המלח רכשה מחשבים חדשים למועדוניות בערד

מאת מערכת בלוג מפעלי ים המלח

בבדיקת ציוד המחשוב המשמש את ילדי וחברי המסגרות המאומצות על ידי החברה התגלה כי הציוד הנו מיושן ותקול. 14 מחשבים חדשים נרכשו על ידי מי"ה וחולקו בין המועדוניות השונות.

במסגרת קשרי הקהילה והתמיכה במועדוניות ומועדוני ערד, נערכה ע"י מפעלי ים המלח סקירה מקצועית לבדיקת מצב ציוד המחשוב המשמש את ילדי וחברי המסגרות המאומצות על החברה: לבאות, אנוש, חלמיש, אבישור, מסלול, המקום של ר"ן, מועדון לנערה, אקים, אנוש, מלב אל לב ובית נירים. בסקירה נמצא מחסור בציוד חדיש. בחלק מהמועדונים והמועדוניות היו מחשבים, אך בעלי זיכרון מוגבל, מסך מיושן ומערכת הפעלה שאיננה עדכנית.

14 מחשבים חדשים נרכשו וחולקו בין המועדונים והמועדוניות, בנוסף אנשי המחשוב של מפעלי ים המלח הוסיפו זיכרון ל-24 מחשבים קיימים, החליפו 31 מסכים מיושנים במסכים חדישים, והתקינו מערכת "חלונות" עדכנית ב-43 מחשבים סה"כ.

אנשי סניף אנוש בערד הודו למפעלי ים המלח וכתבו: "המחשבים הללו משרתים את חברי הסניף נאמנה בפעילויות שונות ובעקבות תרומתכם יוכלו כעת המתמודדים להשתמש בציוד באופן איכותי, מהנה ומפרה עבורם".

גם ממועדון נירים נמסרה תודה חמה ונאמר: "המחשבים לנערי "נירים בשכונות" חשובים מאוד לפעילות בשעות הפנאי, המעשירה אותם בידע רב בהמון תחומים, על כן נודה לכם על התרומה והעשייה שהינכם מעניקים לנו".

כיל והחברות הבנות ממקדות את פעילותן בתחום המעורבות הקהילתית בנגב, בין היתר ביישובים: דימונה, ירוחם, ערד ובאר שבע. באזורים בהם מתגוררים מרבית העובדים בחברות הקבוצה. זאת, מתוך הכרה בצורך להיות מעורבים ולסייע לקהילה במתן עזרה, תמיכה והעשרה של התושבים והעובדים, תוך כדי שיתוף פעולה עם כל הגורמים הרלוונטיים.

תגובה אחת

 1. יואב בן דוד

  14-09-2012 | 10:23

  אכן פעילות ראויה לציון על כל גווניה השונים
  תהיו ברוכים
  אבל נשכח פרט קטן והוא סקצית הגמלאים אשר איתם נותק הקשר לחלוטין ולראיה שי ראש השנה מתעקב עד תתאריך ה-14/9/2012 ועדיין לא נכנס לחשבון
  אנא קורא יקר הבא ידיעה זו לממונים
  שנה טובה

הוסף תגובה


דוח אחריות תאגידית