שם
דואר אלקטרוני
התרשמות כללית מהאתר
התמצאות וניווט
עיצוב ונראות
על מה תשמח לקרוא עוד

03-06-2012

האתרים החדשים של כיל דשנים

כיל דשנים מרחיבה את נוכחותה הדיגיטלית ברשת וחונכת שני אתרי אינטרנט חדשים: אתר ים המלח, מרכז המבקרים הווירטואלי בים המלח, ואתר הבית בעברית לרותם אמפרט נגב.

כיל דשנים רואה חשיבות רבה בדיאלוג עם גולשי האינטרנט ואתרים אלה, המצטרפים לאתר נוסף בשם "הכל ברור", המיועד לתושבי ערד והסביבה, מהווים המשך של יצירת שיחה פורייה עם הגולשים הישראלים והרחבת הנגישות של הציבור בישראל אל זרועותיה השונות של החברה.

אתר ים המלח

אתר ים המלח, או "מרכז המבקרים הוירטואלי של ים המלח", מאפשר לגולשים להכיר באופן מעמיק ויסודי את אזור ים המלח,  אוצרותיו, סיפור ההתיישבות והתעשייה באזור שהולך יד ביד עם ההיסטוריה של המפעל הציוני, גיאולוגיה, זואולוגיה ועוד.

האתר מגולל את ההיסטוריה העשירה של ים המלח, החל מימי קדם ועד היום,  מכיל הסבר לשאלה המרתקת מדוע בכלל צפים בים המלח וכיצד נוצרה מליחות המים, מהם החומרים המופקים ממימי ים המלח, על החי והצומח וגם מכיל תמונות וסרטונים מרהיבים.

עוד ניתן למצוא באתר מידע עדכני על מסלולי טיולים באיזור ים המלח, תשקיף מזג האוויר

הגולשים מוזמנים לשלוח לאתר המלצות לטיולים, מאמרים פרי עטם אודות ים המלח וכן לשאול שאלות את מומחי מפעלי ים המלח ואנשי מקצוע נוספים.

בואו לבקר ולהשאיר רשמיכם : http://deadseasite.net/

אתר רותם אמפרט נגב

רותם אמפרט נגב, מיצרניות הפוספט הגדולות בעולם, חונכת לראשונה את אתר האינטרנט הרשמי שלה בעברית.

האתר, שבקרוב יורחב וישודרג, מאפשר לגולשים ללמוד על פעילותה הענפה של רותם אמפרט, מהו פוספט ומה חשיבותו לחיינו, כיצד כורים פוספט ובנוסף, האתר מרחיב על פעילויותיה השונות של רותם אמפרט למען הסביבה והקהילה: שיקום מכרות תוך כדי כרייה, הפעילות למען הנשרים ועוד.

בואו לבקר ולהתרשם: http://www.rotemamfert.co.il/

הוסף תגובה


דוח אחריות תאגידית