שם
דואר אלקטרוני
התרשמות כללית מהאתר
התמצאות וניווט
עיצוב ונראות
על מה תשמח לקרוא עוד

09-05-2012

תרומתה של כיל בולטת בערב התרמה השנתי לבית החולים סורוקה

מאת מערכת בלוג מפעלי ים המלח

כשלושה מיליון ש"ח נאספו בערב ההתרמה השנתי של עמותת ידידי המרכז הרפואי סורוקה. בין התרומות הבולטות בערב הייתה תרומתה של קבוצת כימיקלים לישראל שתרמה מיליון ₪.

פרופ' רבקה כרמי, נשיאת אוניברסיטת בן גוריון, מר עקיבא מוזס, מנכ"ל כי"ל ויו"ר עמותת ידידי סורוקה, דני חן מנכ"ל מפעלי ים המלח, ד"ר מיקי שרף, מנהל ביה"ח, פרופ' מתי ליפשיץ, יו"ר החטיבה לרפואת ילדים בסורוקה

עמותת ידידי המרכז הרפואי סורוקה בניהולה של הגב' דבורה אורן עורכת ערב התרמה שנתי, ובכל שנה מוכיחים תושבי הנגב את רוחב לבם ואת הקשר האמיץ שלהם עם בית החולים.

תרומות בסך של כשלושה מיליון ₪ נאספו בערב ההתרמה שהתקיים בסוף השבוע שעבר באולמי "אגמים" והן מוקדשות להמשך בינוי ולהצטיידות של אגף מרפאות ילדים החדש במרכז סבן לרפואת ילדים. בין התורמים: כיל, ועד עובדי מפעלי ים המלח, מועצת העובדים של תרכובות ברום, מועצת העובדים של פריקלאס ים המלח ועוד.

בערב נכחו הרמטכ"ל לשעבר מר גבי אשכנזי יו"ר קרן רש"י,  מר אלי אללוף מנכ"ל קרן רש"י, מר גדי כהן, סמנכ"ל וראש חטיבת תשתיות ולוגיסטיקה  בכללית, פרופ' רבקה כרמי נשיאת אוניברסיטת בן־גוריון, מר עקיבא מוזס מנכ"ל כיל ויו"ר עמותת ידידי המרכז הרפואי סורוקה, אשר גרינבאום המשנה למנכ"ל כיל ומנהל תפעול ראשי, אשר רפפורט סמנכ"ל בכיר למשאבי אנוש, דני חן מנכ"ל כיל דשנים וניסים אדק מנכ"ל כיל מוצרים תעשיתיים, ד"ר מיקי שרף מנהל בית החולים סורוקה, הנהלת ועובדי החטיבה לרפואת ילדים בסורוקה, ראשי רשויות ומועצות מקומיות, ואישי  ציבור רבים.

הרמטכ"ל לשעבר – מר גבי אשכנזי, ברך בשם קרן רש"י את הנוכחים בערב שהכנסותיו מוקדשות להמשך בינוי ולהצטיידות אגף מרפאות ילדים החדש במרכז סבן לרפואת ילדים.

על תרומתה של כיל הכריז מר עקיבא מוזס, מנכ"ל כימיקלים לישראל, המשמש גם כיו"ר עמותת ידידי המרכז הרפואי סורוקה: "לפעולתם של בית החולים סורוקה ושל צוות הרופאים והעובדים המסורים שלו יש חשיבות גבוהה מאוד בעיר באר־שבע ובנגב בכלל. גיוס הכספים בערב ההתרמה מאפשר לבית החולים ולמחלקות הילדים בפרט, להמשיך ולתת שירות רפואי מתקדם ביותר כמו גם להמשיך ולהתפתח. אני מודה לכל התורמים הנכבדים ולכל מי שתרם להצלחתו של אירוע ההתרמה. כחברה שעיקר פעילותה היא בנגב, רואה כיל בסורוקה עוגן מרכזי אשר מספק מענה מקצועי לכל תושבי הנגב. כיל גאה להעניק בכל שנה תרומה לבית החולים סורוקה שממשיך בפעילותו הברוכה לטובת כלל התושבים באזור".

בנוסף, גם ועד העובדים של מפעלי ים המלח הכריז על תרומה נכבדת של 100,000 ₪

ד"ר מיקי שרף, מנהל ביה"ח סורוקה הודה לתורמים הרבים: "הרכב הצוות בחטיבה לרפואת ילדים  בסורוקה, כמו גם הניסיון הרב שלו, מציבים אותו כמוביל במערכת הבריאות בישראל תוך שמירה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים העומדים בקנה מידה של מרכזים יוקרתיים בארץ ובעולם. עם פתיחת המרפאות החדשות בסיוע קרן רש"י שגייסה עבורנו את התרומה הראשונה ממשפחת גודמן, ותודות לקרן סבן, יתאפשרו תנאים טובים יותר למטופלים, נוחות למלווים וסביבת עבודה משופרת לצוות הרפואי המסור. הסכום שנאסף יסייע לנו בהמשך בינוי ובהצטיידות האגף החדש ויאפשר לנו להמשיך ולהעניק לתושבי הנגב את השירות הרפואי הטוב ביותר".

5 תגובות

 1. מוטי מאן

  09-05-2012 | 13:49

  כל הכבוד!
  על הדברים האלה לא שומעים בתשקורת…..

 2. אלברט כהן

  09-05-2012 | 14:01

  כל הכבוד יפה מאוד תמשיכו כך ישר כח .רפואה שלמה לכל עם ישראל אמן.

 3. יוניק יצחק

  10-05-2012 | 7:33

  כל עובדי תחנת הכח במפעלי ים המלח תרמו כ-6000 שקל .סכום זה שווה לעשרים ארוחות לחג הפסח שחולקו למשפחות נזקקות על ידי עובדי תחנת הכח .
  יישר כח

 4. יוסי התותח

  10-05-2012 | 7:42

  כל הכבוד למפעל הכי הגדול בעולם

 5. אסי אלוני

  12-05-2012 | 8:03

  שרק נמשיך להרוויח, להתפתח ולהתקדם שתמיד יהיה לנו היכולת להמשיך ולתרום למטרות חשובות אלו. כל הכבוד יישר כוח!!!!

הוסף תגובה


דוח אחריות תאגידית