שם
דואר אלקטרוני
התרשמות כללית מהאתר
התמצאות וניווט
עיצוב ונראות
על מה תשמח לקרוא עוד

16-01-2012

מפעלי ים המלח ביריד התעסוקה באוני' בן גוריון

מאת נילי עזריאל – ראש יחידת גיוס וקליטה, מפעלי ים המלח.

כמו בכל שנה, גם השנה השתתפה חברת מפעלי ים המלח ביריד התעסוקה השנתי באוניברסיטת בן גוריון. זו הזדמנות מצוינת בשבילנו לקלוט עובדים חדשים לחברה, ולסטודנטים הצעירים לעשות את צעדם הראשון בעבודה משמעותית ומרתקת.

בכל שנה מקיימת אוניברסיטת בן גוריון שבנגב שני ירידי תעסוקה: בתחילת השנה ובסופה. בירידים משתתפות עשרות חברות, מהבולטות במשק הישראלי. כבכל שנה, גם השנה, השתתפו חברות כיל, לרבות מפעלי ים המלח, ביריד התעסוקה, וזאת על מנת לאתר סטודנטים מצטיינים שיצטרפו לשורות החברה.

למפעלי ים המלח ניסיון רב בירידים הללו. ההשתתפות ביריד היא דרך מצוינת ליצירת קשר בינינו לבין הסטודנטים שמתעניינים בתחומי התעסוקה שאנו מציעים. לרוב גם עולות שאלות רבות ביריד לגבי מפעלי ים המלח, שכן ישנו מידע רב שלא ידוע לסטודנטים על החברה ופועלה, וגם בשביל זה אנחנו שם: לענות לכל המתעניינים, להציג ולהכיר את עצמנו.

יריד התעסוקה הוא סימפוזיון מרתק שמחבר בין מפעלי ים המלח לבין המתעניינים, וכמובן העובדים העתידיים. ביריד אנו מציעים משרות רבות שפתוחות למתמודדים השונים. השאיפה היא למצוא מהנדסים לתחומים השונים: מהנדסי כימיה, מהנדסי מכונות, מהנדסי תקשורת ומהנדסי חשמל. מהנדסי כימיה למשל, חסרים בכל הדרום, על כן זהו תפקיד מבוקש ונחשק ביותר. חוקרים ולבורנטים הם דוגמאות נוספות לתפקידים הרבים  שאנו מחפשים לאייש בחברתנו.

לא במקרה אנו משתתפים ביריד תעסוקה סטודנטיאלי, שכן המטרה היא לעניין סטודנטים בשנה שלישית או רביעית ללימודיהם ולקלוט אותם לחברה עם סיום לימודיהם. היריד עצמו הוא מסגרת חיונית להכרות שכזו בינינו לסטודנטים, ודרכו אנו מאתרים מועמדים פוטנציאליים.

השאיפה שלנו בהשתתפות בירידים אלו היא לקלוט עובדים מצוינים לחברה. אנו מגלים תמיד מועמדים מצוינים שמתעניינים בתפקידים השונים שיש לנו להציע, ורואים בהם את המאגר העיקרי לעובדי החברה. כבר ביריד עצמו אנו מקיימים מעין "ראיונות" ראשוניים וכך גם מכירים, כבר מההתחלה, את המתעניינים באופן אישי. אנו גם מביאים מהנדסים מהחברה שיענו על השאלות שעולות, ויוצרים שיח פורה עם הסטודנטים הצעירים.

יריד התעסוקה באוניברסיטת בן גוריון מהווה הזדמנות מעולה ליצירת קשר בין החברה לקהילה המקומית, והוא תורם רבות ליצירת והרחבת מקומות עבודה בסביבת הדרום. מפעלי ים המלח גאה להשתתף בירידים ולקלוט לשורותיה תושבים צעירים שנמצאים בתחילת דרכם לקראת קריירה מקצועית.

תגובה אחת

  1. אודה כפיר

    17-01-2012 | 9:41

    שלום
    האם תוכלו לפרסם את המשרות שאליהם אתם מחפשים מועמדים?
    תודה

הוסף תגובה


דוח אחריות תאגידית