שם
דואר אלקטרוני
התרשמות כללית מהאתר
התמצאות וניווט
עיצוב ונראות
על מה תשמח לקרוא עוד

15-09-2013

בחול המועד סוכות מבקרים במפעלי ים המלח

רוצים לדעת איך ישראל תורמת לצמצום הרעב בעולם? גם בחג הסוכות הקרוב מפעלי ים המלח מזמינה את הציבור הרחב להכיר את פעילות ייצור האשלג שמספק אוכל לעולם.
אורחי בתי המלון והמטיילים בים המלח מוזמנים להשתתף גם השנה בחול המועד סוכות, בסיורים מאורגנים במפעלי ים המלח. חברת מפעלי ים המלח מעמידה לרשות הציבור אוטובוסים עם מדריכים מקצועיים שיובילו סיור חוויתי בין עין בוקק למפעלי ים המלח שבסדום.
בסיור נכיר את האזור הייחודי של ים המלח ואת פעילותה של מפעלי ים המלח להפקת מינרלים שמשמשים בכל העולם לחקלאות, מזון וחומרים מיוחדים בשימוש יומיומי של כולנו. נספר את הסיפר ההיסטורי של המפעלים שהחל בחזונו של הרצל עוד לפני קום המדינה, נראה את תהליך הייצור הטבעי היחידי בעולם של אשלג שמשמש חקלאים במאות מדינות ונראה תעשייה שהיא גאווה ישראלית.
הסיורים יתקיימו בימים ראשון עד רביעי של חול המועד סוכות בתאריכים 22-25/9/13. הסיורים יצאו ממתחם בתי המלון במתחם עין בוקק ליד מתקן הסולריום, בכל שעה עגולה, מהשעה 10:00 ועד שעה 16:00. משך הסיור כשעתיים.
בנוסף, במהלך היום שני סיורים של השעה 13:00 ו 16:00 יכנסו לאזור לכיכר סדום ויעסקו בנושא חקלאות וההתיישבות במקום, כולל הסבר על דגש על שיתופי הפעולה עם מפעלי ים המלח, שימוש בדשנים כמנוף להצלחה חקלאית, פורום תושבים ועוד.

מרכז מידע למטייל: 08-9975010

נתראה בחול המועד סוכות!

הוסף תגובה


דוח אחריות תאגידית