שם
דואר אלקטרוני
התרשמות כללית מהאתר
התמצאות וניווט
עיצוב ונראות
על מה תשמח לקרוא עוד

09-05-2013

גם השנה מפעלי ים המלח כיבו את האורות למשך שעה במסגרת "שעת כדור הארץ"

ב- 22 באפריל ציינו מפעלי ים המלח את "שעת כדור הארץ" שמתקיימת במסגרת "יום כדור הארץ הבינלאומי".

"שעת כדור הארץ" הינה יוזמה שהחלה באוסטרליה, שקראה לאזרחים ולבעלי עסקים לכבות את האורות למשך שעה להגברת המודעות להתחממות הגלובלית של כדור הארץ. הפרויקט מהווה מודל לחיקוי ומתקיים במאות ערים בעולם. "שעת כדור הארץ" מקיימת בישראל זו השנה השביעית. במסגרתה ערים, רשויות מקומיות, עסקים וחברות  מכבים את האורות למשך שעה אחת בשעות 20:00-21:00.

 מפעלי ים המלח הפכו פעילות זו למסורת, בהתאם לערכים הקפדניים של שמירת איכות הסביבה ומתוך רצון לקחת חלק בפרויקט חובק עולם שמטרתו להקטין צריכת אנרגיה. זוהי פעילות שנרתמים אליה גם העובדים ומשדרת מסר של אחריות, מודעות ואכפתיות לסביבה ולאיכות החיים. זו הפעם החמישית ברציפות להשתתפות מפעלי ים המלח בפעילות, שנועדה להגברת המודעות הסביבתית.

פרויקט זה הינו חלק מהמהפכה הירוקה שעוברת כיל, הכולל חזון של אימוץ הקיימות והשמירה על הסביבה, מתוך קבלת העיקרון שיש לפעול מתוך אחריות מרבית לאוכלוסייה ולסביבה. ההשתתפות ב"שעת כדור הארץ" היא צעד אחד מבין רבים שמבצעת החברה לשמירה על איכות הסביבה. בשלוש השנים האחרונות השקיעה כיל מעל מיליארד ₪ בשמירה על הסביבה והיא מתכוונת להשקיע מעל שני מיליארד ₪ בשמירה על הסביבה בחמש השנים הקרובות. הערכה היא שנרשמה ירידה של כ 3MW בצריכת החשמל באתר המפעלים בסדום.

בתמונות: אתר סדום, לפני ואחרי כיבוי האורות

earth before

earthafter

הוסף תגובה


דוח אחריות תאגידית